![](/uploads/media/b2/db/b2dba1d8f6897731441e86d0f22e7c29_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині активізувалися кишкові інфекції та виявили сальмонельоз
![8](/uploads/media/ce/b4/ceb439c1ca94d7221910e1954cyz6100_orig.jpg)
Протягом 10 квітня на Тернопільщині збільшилася кількість випадків захворюваності на ентеробіоз та кишкові інфекції.
Окрім того, згідно з моніторингом Тернопільського обласного лабораторного центру, у області не спадає захворюваність на кір, який є лідером серед захворювань не один місяць. Також активізувалися вітрянка та ентеробіоз (по 10 випадків кожен), гострі кишкові інфекції (8 випадків) та небезпечна хвороба – сальмонельоз.
Фото з відкритих джерел