![](/uploads/media/5f/85/5f852d4f4yze925bf832ef5a97e972a8_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині хвора на сказ кішка покусала двох чоловіків
![1](/uploads/media/de/b6/deb6d3a8afab154f407a4e3b6a7495ea_w640.jpg)
У селі Красносільці Тернопільського району 13 вересня безпритульна кішка, у якої було виявлено сказ, покусала двох чоловіків.
Після цього випадку засідала Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Тернопільській районній державній адміністрації, яка вирішила ряд питань.
- На засіданні вирішили оголосити територію с.Красносільці Тернопільського району Тернопільської області неблагополучною щодо сказу тварин; накласти карантинні обмеження щодо сказу тварин та визначити неблагополучним пунктом с. Красносільці Тернопільського району; Збаразькій районній державній лікарні ветеринарної медицини провести у цьому пункті вакцинацію собак, котів та сільськогосподарських тварин, – повідомляє на своїй сторінці Збаразька міська рада.
Аби вирішити проблему, комісія затвердила план ветеринарно-санітарних та господарських заходів та дала розпорядження РО УТМР щоб виявити хворих тварин й проводити профілактичні вакцинації проти сказу мисливських собак.
Фото з відкритих джерел