![](/uploads/media/19/c1/19c161d31208bea83979a9f530302d86_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині перекрили ще одну ділянку дороги, де триває ремонт: як її об’їхати (фотофакт)
![555534_0-e1555763318601](/uploads/media/93/b2/93b22e384916b0cbbcd2585714b4bdbf_w640.jpg)
«Терен» раніше повідомляв про те, що автошлях Н-18 Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль ремонтують. У зв’язку із цим рух транспорту буде ускладнений. Крім того, вчора, 10 листопада, одна з балок штучної споруди над рікою дала тріщину.
Аби не допустити руйнування мосту, від сьогодні, 11 листопада, відрізок дороги від селища Дружба до Дарахівського перехрестя буде перекритий. Служба автомобільних доріг у Тернопільській області разом з поліцією розробили альтернативні об’їзди ділянка:
М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече;
Т-09-03 Галич – Підгайці – Сатанів;
М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка;
Т-20-06 Городище – Зарваниця – Бучач;
Т-20-01 Бучач – Чортків – Скала Подільська.
![124822838_2860737270859304_4394566242868246918_o](/uploads/media/3f/52/3f521b9d6a0b9d1b005a8bec8020aa41_w960.jpg)
Водіїв закликають із розумінням поставитись до ситуації і завчасно планувати свої маршрути.
Фото з допису і відкритих джерел