На Тернопільщині розпочинається обласний фотоконкурс «Спортивне літо»

lito-konkurs-anons-06-2019-1-1

Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» запрошує всіх бажаючих до участі в обласному фотоконкурсі «Спортивне літо».

Умови прості: надіслати авторську світлину, де зображено активний відпочинок у літній період групою людей різного віку - від наймолодшого, середнього( школярі, студенти) до найстаршого, як на свіжому повітрі, так і у приміщенні. У фотоконкурсі можуть брати участь не більше двох робіт одного автора, файли – у форматі JPEG. Надсилати їх потрібно з 6 червня до 31 серпня 2019 року на адресу: tr_sport@ukr.net. Світлини викладатимуться на сторінці обласного центру у соціальній мережі «Фейсбук» для голосування. Назва роботи повинна мати такий вигляд: прізвище, ім’я, населений пункт, район (автора), номер фотографії і формат (наприклад: Бойко Іван, П’ятихатки, Бережанський район, 01. jpg.)

Голосування відбудеться на сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у соціальній мережі «Фейсбук» (

). Для того, щоб проголосувати, потрібно поставити вподобання (лайк) на одному з фото.

Результати будуть оприлюднені 3 вересня 2019 року в соціальній мережі Фейсбук на сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» 

, на сайті управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА http://oblsport.te.ua/ та на сторінці у «Фейсбук» Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», пише Тернопільська ОДА управління фізичної культури та спорту.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео