На Тернопільщині судитимуть інформатора терористів

Без названия

Під процесуальним керівництвом прокуратури Тернопільської області завершено досудове розслідування  у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом сприяння мешканця міста Рубіжне Луганської області діяльності терористичної організації «Луганська народна республіка»  за ч.1 ст.258-3 КК України (сприяння діяльності терористичній організації).

Підслідність вказаного кримінального правопорушення визначено за слідчим відділом Управління СБ України в Тернопільській області.

Під час  розслідування встановлено, що у 2014 році 52-річний чоловік, мешканець Луганщини, за власної ініціативи почав співпрацювати з терористами, збираючи  дані щодо місць дислокації, маршрутів пересування та чисельності підрозділів і військової техніки Збройних Сил України та інших військових формувань, задіяних у проведенні антитерористичної операції

Інформатор передавав вказані дані телефоном одному з учасників так званої «Народної міліції «ЛНР» під час перебування у місті Рубіжне та інших населених пунктах Луганської області.

На даний час обвинувальний акт за ч.1 ст.258-3 КК України (сприяння діяльності терористичній організації) стосовно інформатора бойовиків прокуратурою затверджено та спрямовано до суду.

 Довідково: санкція статті інкримінованого злочину передбачає покарання до 15 років позбавлення волі.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Вибір читачів за тиждень

Відео