Віра Олександрович

На Тернопільщині всіх без винятку попросили відмінити походи у громадські місця

Ярмоленко

Ситуація із COVID-19 в Тернопільській області залишається напруженою, але вона наразі є контрольованою. Про це сьогодні, 8 квітня, повідомила начальниця обласного управління охорони здоров`я Ольга Ярмоленко.

Нагадаємо, середня кількість лабораторно підтверджених випадків на добу у нашому краї вже сягнула 600, а число людей, які померли, близько 20-ти осіб щодня. Такі цифри лише вчора озвучив лікар-епідеміолог Володимир Паничев. Дані Ольги Ярмоленко лише підтверджують побоювання фахівця.

Наші медичні працівники працюють у посиленому режимі, каже чиновниця. Хворі, які нині поступають у медичні заклади, переважно у важкому стані. Майже всі вони потребують кисневої підтримки. 

Ольга Ярмоленко принагідно висловила щиру вдячність кожному медичному працівнику, сімейному лікарю, які надають медичну допомогу жителям області.

Я знову і знову звертаюся до кожного: тільки ваше власне сумління, розуміння всієї серйозності ситуації допоможе уникнути тяжких наслідків захворювання на COVID-19, пояснює вона. Якщо раніше ми зверталися передусім до людей похилого віку, то зараз кажемо абсолютно всім: відкладіть необов’язкові походи у громадські місця, уникайте місць скупчення великої кількості людей, дотримуйтеся карантинних заходів. Цінуйте роботу лікарів. Адже тільки ваше свідоме ставлення і вакцинація може зупинити поширення COVID-19.

До речі, станом на 8 квітня в Тернопільській області зафіксували аж 795 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Саме тому, зокрема, в обласному центрі від сьогодні посилили карантинні обмеження. Окрім того, деякі заходи планують запровадити із понеділка, 12 числа. Наприклад, заклади громадського харчування у Тернополі зможуть обслуговувати клієнтів лише на літніх майданчиках, а також в режимі «на виніс» і за попереднім замовленням додому.

Фото зі сторінки Тернопільська обласна державна адміністрація

Вибір читачів за тиждень

Відео