![](/uploads/media/a5/c1/a5c15071009099bdaa52b917b1ef79f5_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині визначили кращого службового собаку (фоторепортаж)
![1](/uploads/media/8d/63/8d63eeb351de0416aca88e5be6d88573_orig.jpg)
На Тернопільщині проведено обласні змагання з багатоборства кінологів.
На базі Копичинської установи виконання покарань (№ 112) молодші інспектори-кінологи разом із своїми чотирилапими вихованцями демонстрували практичні навики набуті в результаті оперативно-службової діяльності.
Учасники змагань, виборюючи звання кращого, демонстрували загальний комплекс підготовки, що включав в себе рухи службового собаки в русі та на місці за командою або жестом кінолога, комплекс спеціальної підготовки: робота по сліду, вибір речі, пошук людини в автомобільному транспорті, обшук місцевості та затримання умовного злочинця, а також демонстрували підготовку та фізичну витривалість під час подолання смуги перешкод.
За підсумками запеклої боротьби та результатами суддівських балів було визначено призерів та переможця змагань: І-ше місце виборов прапорщик внутрішньої служби Копичинської виправної колонії (№ 112) Дмитро Жарков та його розшукова собака «Кеті», ІІ-ге місце виборов прапорщик внутрішньої служби Збаразької виправної колонії № 63 Павло Середа та його службова собака «Діна», ІІІ-тє місце посів прапорщик внутрішньої служби Копичинської виправної колонії (№ 112) Руслан Рогатин та його собака «Діна».
Переможці змагань були нагороджені кубком, медалями та грамотами, а завдяки обласній профспілковій організації жоден з учасників змагань не залишився без заохочувальних подарунків у вигляді спорядження для службових собак.
![2](/uploads/media/c6/5e/c65ef77d5bbbd5b144f6ed89d715yz13_orig.jpg)
![126](/uploads/media/32/68/3268d0c0ee7003c9eb70056d6d76a317_orig.jpg)
![157](/uploads/media/d1/f8/d1f8312762cd6d8165301158151545fa_orig.jpg)
![160](/uploads/media/e3/66/e3669fa93648a3f4b1103a3bf5ede0a0_orig.jpg)
![172](/uploads/media/3d/66/3d66ff0bc2yzb2fb9651f671fb909dda_orig.jpg)
![179](/uploads/media/fd/0e/fd0e0667792fe4dbabbb89f350e0ae31_orig.jpg)
![190](/uploads/media/52/00/5200149a6d3766720e65436087026971_orig.jpg)
Прес-служба управління ДПтС України в Тернопільській області