![](/uploads/media/84/bd/84bdba6100569fbdc609d7b348f1f0e5_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині зловмисник переховував вкрадене у лісі, але не встиг продати
![1](/uploads/media/a8/5c/a85c5f8a1247c7775217ce21a384fb25_orig.jpg)
На Тернопільщині зловмисник викрав автомобіль, щоб здати його на металобрухт.
До поліції звернувся постраждалий, автомобіль якого тривалий час був припаркований поблизу його помешкання. Саме цим скористався невідомий і викрав транспорт.
Зловмисником виявився житель Кременеччини, який вирішив заробити на старенькому автомобілі ВАЗ. Спочатку зламав замок, завів транспорт, відігнав його до лісу, а потім спробував здати на металобрухт. Але при скоєнні протиправного його спіймали поліцейські.
Наразі чоловіку інкримінують незаконне заволодіння транспортним засобом, а у ході розслідування вдалося довести його причетність до ще одного злочину. Тривають слідчі дії, повідомляють на сайті Національної поліції в Тернопільській області.
Фото з відкритих джерел