На Тернопільщину з'їдуться садівники зі всієї України

День саду

1 червня 2017 року в селі Настасів Тернопільської області на базі компанії «Агропродсервіс» відбудеться IV Національний день саду. Захід уже традиційно є майданчиком для спілкування та обміну досвідом представників усієї садівничої галузі. Досвідчені експерти, науковці та практикуючі консультанти поділяться з гостями події економічними прогнозами, познайомлять з технічними та технологічними новинками. 

Цьогоріч Рада з питань експорту продовольства (UFEB) запрошує підприємства, що займаються переробкою плодів та овочів, а також зацікавлених у впровадженні власної переробки долучитися до роботи спеціальної секції «Експорт і переробка», яка працюватиме в рамках Дня Саду, пише agroprodservice.

Секція зосередить увагу на: • Ефективності виробничих процесів та можливостях оптимізації витрат, • Світових тенденціях виробництва та споживання, • Новинках світового ринку, • Практичних шляхах збуту української продукції в основних країнах-імпортерах (регіони ЄС, Азії та MENA), • А також аналізі ринків збуту.

На учасників заходу чекає віртуальна екскурсія на переробне підприємство для знайомства з досвідом лідерів ринку, а також В2В-зустрічі з іноземними імпортерами та українськими закупівельниками переробленої плодово-ягідної продукції. Крім того, учасники зможуть відвідати виставку садової техніки в роботі та статиці, на якій будуть представлені як добре відомі бренди, так і новачки, що тільки розпочинають відкривати український ринок.

IV Національний день саду – це визначна подія у галузі садівництва України, що згуртує понад 300 учасників, серед яких представники садівничих та переробних підприємств, визнані експерти, представники громадських об’єднань, державних установ та ЗМІ.

З питань додаткової інформації та участі звертайтеся за телефоном: +38 067 470 82 31 або за адресою: ak@ukrainian-food.org

Використано матеріали з офіційного сайту IV Національного дня саду: www.export.gardenday.com.ua

Вибір читачів за тиждень

Відео