Ростислав Фук

На вихідних до Тернополя завітає Глава УГКЦ Святослав

Патріарх очолить дві Служби Божих в обласному центрі

1-2 жовтня Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Патріарх Святослав Шевчук із пастирським візитом перебуватиме у Тернополі. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

О 9.30 Предстоятель УГКЦ очолить Божественну Літургію в Архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, після чого візьме участь у конференції під гаслом «Яке наше завтра?», де матиме духовне слово до молоді Тернополя на тему «Християнська молодь в часі війни та після перемоги». Організовує конференцію Тернопільське міське товариство українських студентів-католиків «Обнова» з нагоди 25-ї річниці  заснування.

В післяобідній час Патріарх УГКЦ біля Катедри благословить автомобілі для ЗСУ, зустрінеться з внутрішньо переміщеними особами та їхніми дітьми, роздасть допомогу. Відтак, буде присутній на виставі «Голгофа. Містерія непокори» у Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т. Шевченка, яка приурочена 130-ій річниці від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого.

2 жовтня, о 10.00, очолить Божественну Літургію у храмі св. Йосафата м. Тернополя (масив «Дружба»).

Нагадаємо, 10-11 вересня на Тернопільщині побував Блаженніший Епіфаній. Також він відвідав громаду, яка однією з перших на Тернопільщині вийшла з московського патріархату.

Фото з відкритих джерел

 

Вибір читачів за тиждень

Відео