![](/uploads/media/bd/cb/bdcbf48f96a1dc8a3a22206cb00d9772_orig_thumb.jpg)
На вулицях Кременця сьогодні можна було зустріти казку (відео)
![форум5](/uploads/media/36/f9/36f9dd11b26c369f0a30b186e8bdee6e_orig.jpg)
Один з найяскравіших та найпозитивніших заходів року на Тернопільщині відбувся сьогодні у Кременці. Своєю появою на вулицях Кременця потішили білочки, зайчики, людина-павук, справжні козаки та безліч інших улюблених героїв.
У рамках форуму творців і шанувальників туристичної та краєзнавчої книги «Книжний гостинець» містом пройшов парад книжкових героїв. Прогулювалися казкові персонажі під музичний супровід муніципального оркестру відділу культури та туризму Кременецької міської ради.
Нагадаємо, форум є традиційним, впродовж кількох останніх років збирає у Кременці не лише пошановувачів літератури, а й відомих письменників.
![форум](/uploads/media/5a/a9/5aa946d1fbf8aed8869cecbda810504f_orig.jpg)
![форум1](/uploads/media/a3/4c/a34c5a7da60b93e66bb3983215938967_orig.jpg)
![форум2](/uploads/media/af/5e/af5edb32338f09b638047d0b5be42c00_orig.jpg)
![форум4](/uploads/media/d2/3b/d23b5725a69949f6b97d6282f980940f_orig.jpg)
![форум3](/uploads/media/ff/81/ff810d356c301f3dbaed2ef45bd67f2f_orig.jpg)
Фото та відео Зої Карп`юк