![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Нацгвардійці зупинили тернополянина з, ймовірно, психотропними речовинами
Заборонені препарати вилучили та направили на експертизу
![](/uploads/media/10/43/1043760b623d3139dbea8df41ed1e013_w960.jpg)
У Тернополі у чоловіка під час поверхневого огляду правоохоронці вилучили два пакетики із порошкоподібною речовиною. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
На лінію 102 надійшло повідомлення від військовослужбовця Нацгвардії про те, що на території дачного кооперативу, що на перехресті вулиць Київська – Тарнавського в обласному центрі, патруль зупинив чоловіка, в котрого при собі були психотропні речовини. Заборонені препарати вилучили та направили на експертизу.
Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). Розпочато досудове розслідування.
Фото з відкритих джерел