![](/uploads/media/be/21/be21b7e98a342d7fa60075c7f8019f6a_orig_thumb.jpg)
Наступного року у Тернополі з’явиться кардіоцентр із сучасним обладнанням
![1 (1)](/uploads/media/de/7c/de7c67ee15f3a8354b347777f037a639_orig.jpg)
У Тернопільській обласній клінічній лікарні, вже наступного року з’явиться кардіоцентр, у якому рятуватимуть життя людей.
Для цього придбали сучасний ангіограф, зробили це у межах програми з розширення мережі кардіоцентрів та співфінансування місцевим бюджетом, пише УНІАН.
Наступного року дане обладнання зможуть застосувати для перевірки та лікування судин, бо саме ангіограф допоможе розгледіти зміни у судинах, щоби почати ефективне та вчасне лікування.
Працюватиме кардіоцентр без вихідних та 24 години на добу. Окрім того, кожна людина, яка потрапить до нього і потребуватиме термінової допомоги, отримає безкоштовне обстеження та лікування. А швидка діагностика, за допомогою даного обладнання, допоможе знизити смертність від інфаркту майже вчетверо.
Фото з відкритих джерел