![](/uploads/media/ab/dd/abddc692b68ca6e09b152585b91887c4_orig_thumb.jpg)
Навчальні заклади Тернопільщини отримали чергову допомогу від ООН (фото)
Наступного тижня очікується ще одна партія допомоги
![](/uploads/media/6e/b8/6eb8b7142066fb6a386953ded1646fd3_w1920.jpg)
Чергову допомогу від дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ отримали навчальні заклади Тернопільщини 3 лютого. Про це повідомили на сторінці Тернопільської обласної військової адміністрації.
100 обігрівачів та 50 бойлерів отримають заклади загальносередньої освіти, професійної освіти та заклади інституційного догляду та виховання дітей у 29 громадах. Кожна з них сама вирішує, який навчальний заклад найбільше потребує підсилення.
Наступного тижня очікується ще одна партія допомоги.
Фото Тернопільської ОВА