![](/uploads/media/01/58/0158eb75e2f7870cf625f2d2279e1662_orig_thumb.jpg)
Навіщо у Кременці ламають зупинки? (фотофакт)
![зупинка1](/uploads/media/ed/af/edafc7d9300f13aec03a3a35aa00e6ea_orig.jpg)
У Кременці працівники комунального підприємства розбирають дві зупинки, аби замінити їх на нові.
«Наразі працівники КП «Кременецьблагоустрій» демонтують старі зупинки громадського транспорту у районі ЗОШ №4. Вже за кілька днів там будуть встановлені нові, сучасні зупинки» – повідомив у своєму Фейсбуці заступник міського голови Володимир Шевчук.
Також невдовзі з’являться нові зупинки на вул. Дубенська
«Земельна ділянка навпроти АТП наразі перебуває на підготовчому етапі проведення конкурсу купівлі-продажу. Новий власник буде зобов'язаний встановити зупинку громадського транспорту. Після цього можна буде ввести в експлуатацію зупинку навпроти. Бюрократія, але по іншому – ніяк» – зазначив Володимир Шевчук.
Фото зі сторінки Володимира Шевчука у Фейсбук