![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
Неймовірний «Щедрик» від кременецького ансамблю у польському костелі (відео)
![hqdefault](/uploads/media/53/55/535581439db3e05131f8a12a2830b960_orig.jpg)
Прекрасним виконанням українського «Щедрика» вразив польську аудиторію вокально-інструментальний ансамбль «Любисток» відділу культури та туризму Кременецької міської ради.
Один із останніх у 2017 році виступів, що відбувся у костелі польського міста Кросценко-над-Дунайцем, потрапив у соцмережі. Відео отримало дуже багато схвальних захопливих відгуків. «Любисток» назвали неймовірним. Кременецький ансамбль відомий далеко за межами рідного міста. Уже понад 10 років його учасниці тішать виступами своїх шанувальників не лише в Україні, а й за кордоном.
Відео «Типовий Кременець»