Тамара Коблик

Нерест у розпалі, але тернопільських рибалок це не спиняє (фото)

Муніципальна інспекція виявила п’ять фактів порушень правил рибальства на водоймах Тернопільської громади - порушників оштрафували

З початку весняно-літньої заборони вилову риби (нерест) працівники муніципальної інспекції Тернопільської міської ради задокументували п’ять фактів вилову риби на заборонених територіях водних об'єктів громади. Про це повідомили на сторінці управління у фейсбуці.

Порушників притягнули до адміністративної відповідальності за ч.3 ст.85 Кодексу України про адміністративні порушення.

Нагадуємо, що на Тернопільщині  проходить нерестовий період, риболовля у цей період дозволяється лише з берега за межами нерестовищ гачковими  знаряддями вилову з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою, - кажуть в Управлінні муніципальної інспекції Тернопільської міської ради.

Водночас під час нересту забороняється пересування на водоймах всіх транспортних засобів чи моторних суден (за винятком установлених суднових ходів), за виключенням суден, які використовуються органами рибоохорони та іншими уповноваженими органами державної влади які здійснюють нагляд та контроль. Також забороняється здійснення промислового рибальства та підводного полювання.

Фото Управління муніципальної інспекції Тернопільської міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео