![](/uploads/media/97/7e/977e0ee882f6ed0eyz7f30345bbeff16_orig_thumb.jpg)
Новорічне диво: на Тернопільщині зацвіла весняна квітка і з'явилися гриби (фотофакт)
Печіночниця - весняна квітка, яка зацвітає одночасно з підсніжниками
![](/uploads/media/a9/e3/a9e3aeb10d830e095374b7f29ceb2b3d_w1920.jpg)
Весняну квітку печіночницю та зимові опеньки (фламуліна) сфотографував у перший день нового року в лісі поблизу села Трибухівці Чортківського району Степан Андреїв. Фото чоловік опублікував у фейсбук-спільноті Бучацькі справи.
На календарі - 1 січня, а в лісі зима зустрічається з весною. Печіночниця - весняна квітка, яка зацвітає одночасно з підсніжниками. Зимові опеньки (фламуліна) - їстівні і досить смачні гриби, – написав Степан Андреїв.
Читайте також: «За день зібрав двісті білих грибів»: житель Тернопільщини - про «тихе» полювання
Житель Тернопільщини вирощує понад 200 сортів квітів
Фото Степана Андреїва