![](/uploads/media/b9/ec/b9ecac0503d57d34fd2bd9d4a1fff9de_orig_thumb.jpg)
Не стало судді з Тернопільщини, яка 30 років віддала своїй роботі
Світла пам'ять
![](/uploads/media/eb/1c/eb1cbd2f28c6b9c65ffdddbyzb614cec_w1920.jpg)
Пішла з життя суддя Чортківського районного суду Тернопільської області Лідія Квятковська, яка 30 років сумлінно та віддано працювала у системі правосуддя. Про це повідомили у пресслужбі Територіального управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області.
Щиро співчуваємо рідним та близьким їй людям, всім серцем розділяємо біль важкої, непоправної втрати. Світла пам’ять буде жити у її вчинках, спогадах рідних, колег, друзів, - йдеться у повідомленні.
Колектив Терену висловлює щирі співчуття близьким та родичам померлої. Вічна пам'ять!
Фото з відкритих джерел