![](/uploads/media/a5/c1/a5c15071009099bdaa52b917b1ef79f5_orig_thumb.jpg)
Одне з міст Тернопільщини шукає кандидатуру на посаду очільника освітянської галузі
![8fac0b3fee677b26e486bfe39f6dd0d7](/uploads/media/f1/86/f1864ccf5b38e2035691f33aa3461820_w640.jpg)
Борщівська міська рада оголосила конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти, сім ї, молоді та спорту.
Оголошення оприлюднено на сайті міської ради.
Зокрема, в ньому вказані такі вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах в галузі освіти не менше 2-х років; вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.
Конкурсанти складатимуть у письмовій формі іспит на знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень начальника відділу освіти, сім ї, молоді та спорту Борщівської міської ради.
Документи приймають впродовж 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: м.Борщів, вул.Грушевського,2, Борщівська міська рада, тел. 2-12-64
Як повідомляв «Терен», оголошено конкурс на посади керівників трьох навчальних закладів Тернопільщини.
Фото з відкритих джерел