Тамара Коблик

Оприлюднили новий графік вимкнення світла на тиждень: з 16 до 22 січня

У разі відсутності потреби у зазначені години вимкнення не будуть застосовуватися

У «Тернопільобленерго» оновили стабілізаційний графік погодинних вимкнень електроенергії на тиждень з 16 до 22 січня.

В даному графіку, як і в попередніх, передбачається черговість вимкнення 6 через 3 години або 3 через 6 годин. Тобто, виходячи із погодинного навантаження на енергосистему, енергетики будуть корегувати це навантаження, вмикаючи або вимикаючи певну групу споживачів.

Енергетики наголошують, що групи споживачів залишаються незмінні, лише змінено період обмеження електропостачання, тобто інший порядок вимкнення груп. 

Графік погодинних вимкнень споживачів на новий тиждень розроблено ВАТ «Тернопільобленерго» з метою стабілізації забезпечення електропостачання споживачів Тернопільської області та застосовуватиметься виключно за вказівкою диспетчера НЕК “Укренерго” (вищого оперативного рівня) у разі виникнення необхідності збалансування енергосистеми України.

Читайте також: Тернополяни можуть дізнатись графік вимкнення світла у додатку «е-Тернопіль»

У разі гострої необхідності, ВАТ «Тернопільобленерго» буде застосовувати вимкнення електропостачання споживачів Тернопільської області і в поза зазначені години вказані у цьому графіку. Також, у разі відсутності потреби, у зазначені години вимкнення електропостачання споживачів не будуть застосовуватися.

Читайте також: Тернопільщина отримує електрострум зі станції, яка пошкоджена ракетами: ліміт зменшився вдвічі

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео