![](/uploads/media/ed/3d/ed3d72411a4a6be8500acbafb90690f2_orig_thumb.jpg)
П’ять населених пунктів Тернопільщини залишились сьогодні без газу
![1626419390_bez-gazu](/uploads/media/30/3f/303f275b4b784619eff3374bb1bced95_w640.jpg)
П’ять населених пунктів Підволочиської територіальної громади тимчасово залишились сьогодні, 16 вересня, без газопостачання.
- У зв’язку з проведенням ремонтно-профілактичних робіт на газопроводі середнього тиску буде припинено подачу природного газу в селах Качанівка, Іванівка, Турівка, Рожиськ, Фащівка 16 вересня 2021 року, - йдеться в повідомленні Підволочиської дільниці Збаразького управління з експлуатації газового господарства.
Відключення триватиме одну добу.
Фото з відкритих джерел