![](/uploads/media/13/c3/13c3f573a82cd2c13cb7283de5ea0269_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині нетверезий чоловік осквернив державний прапор
Очевидцями інциденту біля магазину було чимало людей, які одразу повідомили поліцію
![](/uploads/media/59/7e/597eeae820296a6431c345c30ee2dfd8_w640.jpg)
60-річний чоловік, перебуваючи у громадському місці, демонстративно вчинив наругу над Державним Прапором. Сталося це у селищі Вишнівець Кременецького району, поблизу місцевого торгового закладу. Очевидцями цього випадку стало чимало людей, котрі повідомили про факт наруги в поліцію. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Як з’ясувалося, цей чоловік у зв’язку з повномасштабним вторгненням переселилися із Сумщини на Тернопільщину – у Вишнівецьку громаду Кременецького району. На момент вчинення злочину перебував у стані алкогольного сп’яніння.
Вирішується питання про оголошення сумчанину підозри за частиною 1 статті 338 Кримінального кодексу - Наруга над державними символами. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу і навіть позбавлення волі до трьох років.
Фото Національної поліції