Перша сесія нової Чортківської міської ради: депутати та міський голова склали присяги (фоторепортаж)

DSC_0795

Вчора, 17 листопада, відбулася перша сесія Чортківської міської ради VIII скликання. Голова Чортківської міської територіальної виборчої комісії Людмила Мединська доповіла про підсумки виборів депутатів та міського голови Чортківської об’єднаної територіальної громади, які відбулися 25 жовтня 2020 року. Обраний міський голова Володимир Шматько та 26 депутатів склали присягу.

Крім новообраних депутатів, на першу сесію були запрошені почесні жителі Чорткова, керівники підприємств та установ міста, представники духовенства.

DSC_0835
DSC_0835

DSC_0816
DSC_0816

Голова Чортківської міської ТВК озвучила протокол, який підтвердив обрання 26 депутатів Чортківської міської ради VIII скликання. Нагадаємо, що до оновленої міської ради пройшли представники від 5-ти партій: «Сила Людей», «Європейська солідарність», «Свобода», «Слуга народу» та «Батьківщина». На першій сесії були присутні всі обрані депутати, які урочисто склали присягу, зобов’язуючись усіма своїми діями дбати про благо Чортківської ОТГ, гідно представляти інтереси громадян, відстоювати їхні права і свободи.

DSC_0830
DSC_0830

Згодом голова міської ТВК оголосила протокол комісії і підтвердила перемогу Володимира Шматька на місцевих виборах на посаду міського голови, вручивши переможцю відповідне посвідчення.

DSC_1036
DSC_1036

Нагадаємо, Володимир Шматько переміг з результатом 80,42% – його підтримали 8 тис. 232 людини. Отримавши посвідчення, новообраний  міський голова склав присягу та звернувся до присутніх: «Передусім хочу подякувати всім людям, котрі, беручи бюлетень, взяли відповідальність за долю нашої громади. Окрема вдячність депутатам міської ради VII скликання за п’ять років спільної плідної праці, результати якої оцінили люди. Також хочу сказати дякую всім працівникам Чортківської міської ради, які, отримуючи заробітну плату з податків жителів громади, сумлінно виконували свої обов’язки. Дякую приватним підприємцям, які чесно сплачують податки. Дякую людям, які протягом останніх п’яти років подзвонили, написали, запропонували, підтримали, не повірили в політичну  брехню напередодні виборів. Сьогодні починається наш новий 5-річний період роботи, перед нами постають нові виклики. Тож ми повинні забути про всі політичні баталії та об’єднатись заради розвитку Чорткова та громади!».

Із вітальними словами з побажанням мудрості, сили духу та єдності до новообраного міського голови та депутатів ради звертались Преосвященний Владика Димитрій та Преосвященний Єпископ Тернопільський і Теребовлянський Павло, депутат Тернопільської обласної ради, директор Чортківського фахового медичного коледжу Любомир Білик та депутат Чортківської міської ради восьми скликань Юхим Макотерський.

DSC_1073
DSC_1073

DSC_0922
DSC_0922

DSC_0837
DSC_0837

DSC_0845
DSC_0845

DSC_0939
DSC_0939

DSC_1007
DSC_1007

DSC_0944
DSC_0944

Фото ЧМР

Вибір читачів за тиждень

Відео