![](/uploads/media/f6/9f/f69f4a1ecb23e8ae9d16f1b9ecd69dea_orig_thumb.jpg)
Петиція про присвоєння Героя України загиблому бійцю з Тернопільщини набрала необхідну кількість голосів
Тепер петицію має розглянути президент України
![](/uploads/media/a2/b4/a2b4123df2482e267752708c49165297_w960.jpg)
Звернення про надання звання Героя України посмертно військовому з Тернопільщини Василю Здебу набрало понад 25 тисяч голосів. Про це повідомили на сайті офіційного інтернет-представництва президента України.
Тепер її має розглянути президент України. Петицію зареєструвала наречена Єва Решетило.
Нагадаємо, Василь народився 20 березня 2001 року, проживав у селі Петриків. Після школи здобував освіту на юридичному факультеті. До лав Збройних сил України вступив на початку російсько-української війни, був командиром стрілецького взводу стрілецького батальйону військової частини А0693.
У жовтні на передовій отримав важкі поранення. Близько місяця лікарі Київського військового госпіталю боролись за його життя, але, на жаль, врятувати бійця не вдалося. Серце Героя перестало битися 1 листопада.
Читайте також: На Тернопільщині поховали 29-річного музиканта, який загинув, захищаючи Україну
Фото Великоберезовицької громади