![](/uploads/media/bb/1e/bb1ea064596bb47ab843093109496dac_orig_thumb.jpg)
Під час пожежі трави біля Тернополя п’яний чоловік впав у вогонь
![1](/uploads/media/a7/8e/a78ed2f6a1a5bb1f6281819483071016_orig.jpg)
У неділю, 14 квітня, неподалік села В. Бірки, Тернопільського району, загорілася суха трава, а місцевий мешканець впав в цей осередок горіння та отримав опіки 30% поверхні тіла.
Місцевий житель, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, впав у вогонь, де горіла суха трава. Чоловіка з опіками І, ІІ, ІІІ ступеня обох кінцівок рук, правого плеча, правої половини тулуба, правого стегна, 30% поверхні тіла доправили до лікарні.
До слова, 14 квітня рятувальники ліквідували 7 пожеж сухої трави, про це повідомило Управління ДСНС України у Тернопільській області. Мешканців закликають схаменутися та не спалювати рослини.
Фото з відкритих джерел