![](/uploads/media/fe/eb/feeba04edfa63e2883b7f35bc2c12e4f_orig_thumb.jpg)
Підлітка з Тернопільщини підозрюють у крадіжці чималої суми з магазину
Хлопець вже не вперше потрапляє в поле зору правоохоронців
![](/uploads/media/98/9f/989f29a275facc34337e940237457c9c_w640.jpg)
До зборівських правоохоронців надійшла інформація від жительки одного із сіл громади про крадіжку з сільського магазину. Невідомий викрав із каси готівку – понад 19 тисяч гривень, повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Виїхавши на місце події, поліцейські встановили, що торговий заклад не був обладнаний сигналізацією. Невідомий вночі проник досередини, розбивши вікно.
У ході оперативно-розшукових заходів співробітники кримінальної поліції встановили особу зловмисника. Ним виявився 14-річний місцевий житель.
Хлопець вже не вперше потрапляє в поле зору правоохоронців – нещодавно його викрили у незаконному заволодінні транспортним засобом. Тепер він став фігурантом нового кримінального провадження, – кажуть поліцейські.
За даним фактом розпочали кримінальне провадження за частиною 4 статті 185 (крадіжка). Триває досудове розслідування.
![](/uploads/media/be/37/be37f0cddd50606a8f56c0719ede2393_w640.jpg)
Фото поліції Тернопільської області