Ростислав Фук

Підприємства Тернопільщини запрошують на роботу слюсарів

Обіцяють зарплату до 12 тисяч гривень

Станом на 29 червня роботодавці Тернопільщини мають понад 20 актуальних вакансій слюсарів, повідомляють у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Тернопільського обласного центру зайнятості.

Так, слюсарів-сантехніків шукають комунальні підприємства Тернополя. Слюсарі з ремонту рухомого складу потрібні ВСП «Локомотивне депо Тернопіль» РФ «Львівська залізниця» АТ «Українська залізниця».

На Збаражчині в сільськогосподарських товариствах пропонують місця праці слюсарям-ремонтникам і слюсарю з ремонту машин та устаткування.

Для слюсаря з експлуатації та ремонту газового устаткування є робота у Чорткові.

Вакансії слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів є на транспортних підприємствах обласного центру та Чорткова.

Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування потрібний на агропродпідприємстві в Тернополі.

Зарплата - до 12 тис. грн, середня - 8547 грн.

Якщо у Вас немає відповідної кваліфікації, за спрямуванням служби зайнятості професію слюсаря з експлуатації та ремонту газового устаткування можна здобути у Тернопільському обласному комунальному навчально-курсовому центрі; слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів та слюсаря-електрика з ремонту електроустаткування – у Тернопільському фаховому коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя і Рівненському центрі професійно-технічної освіти (ЦПТО) ДСЗ; слюсаря-сантехніка – в Одеському ЦПТО ДСЗ; слюсаря з механоскладальних робіт – у Полтавському ЦПТО ДСЗ; а слюсаря-ремонтника – в Одеському та Рівненському ЦПТО.

Деякі категорії громадян можуть безкоштовно отримати ваучер на перепідготовку та підвищення кваліфікації за професіями: слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, слюсар-сантехнік і слюсар-ремонтник.

До слова: подати або знайти вакансію можна через сервіси:

«Робота зараз. Державна служба зайнятості»

Чат-бот: @DCZWorkNowBbot  або 

Канал: @DCZWorkNow або тут.

«Робота на Тернопільщині»

Чат-бот: @work_Ternopil_bot або  

%5d(https:/t.me/work_Ternopil_bot)?fbclid=IwAR39BTLc2rE0xjFZ054q5yup0eueJJuP_rZfC9z1vx8i20EDbFuFcBKEy0g">

Канал: @work_in_Ternopil_region або  

%5d(https:/t.me/work_in_Ternopil_region)?fbclid=IwAR1eVxVloZuOOqPsr9f_vHbhtrMtNjvo658XTc_nd0_fZnwPUoi0hJUlSvs">

Роботодавці також можуть подати вакансію через Google-форму: http://surl.li/bzqvd ; через електронний кабінет роботодавця на сайті Державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/cabinet, звіт 3-ПН про потребу в кадрах.

Шукачі роботи можуть заповнити анкету-резюме: https://cutt.ly/JKJMjBw

За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості Тернопільщини або в Telegram: @DCZ19_Ternopil (

) чи https://web.telegram.org/z/#5134509646.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео