![](/uploads/media/58/92/5892756a3ab7dabd3495ac838ba11ca8_orig_thumb.jpg)
Пластуни з Козови кажуть «НІ» ГЕСам (фото)
![16997726_716729095164658_1921246314275165582_n](/uploads/media/83/30/833032579db6c8d62138dc8e8fa8d08e_orig.jpg)
В останні вихідні лютого юнацтво куреня УПЮ ч. 85 ім. В. Герети відбуло мандрівку до печери «Млинки».
Фотозвіт оприлюднив на своїй сторінці у facebook Борис Гора.
«Навіть весняне бездоріжжя не завадило нам добратися до пункту призначення - с. Залісся, що на Чортківщині, щоб спуститись під землю і вдосталь поблукати печерними лабіринтами.
Також, в рамках мандрівки, відбулося обрання нового курінного проводу та обговорено план роботи на найближче півріччя.» - підписав світлини відомий громадський діяч та турист.
![17022521_716729091831325_2133402153796316011_n](/uploads/media/d9/69/d9698916a210cbb77f704a4ef6331711_orig.jpg)
![16998677_716729255164642_6845249956759650845_n](/uploads/media/6b/ed/6bed981fda86e3f335ccab135ff05cef_orig.jpg)
![16939195_716729211831313_5353509783547291761_n](/uploads/media/1b/ea/1beacd858bb42d5e00b453514005d167_orig.jpg)
![16938488_716729165164651_3121097957210229124_n](/uploads/media/97/26/97262d3d2506b7968706ff8cdf3a37c9_orig.jpg)
![16730678_716729085164659_6467373046144801385_n](/uploads/media/c0/13/c013581ca8d109e9ef38867b86edc1ab_orig.jpg)