![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Побили вітрини, знищили вишиття: у селі під Тернополем вандали пошкодили краєзнавчу світлицю (фото)
У приміщення невідомі пробрались крізь вибите вікно
![](/uploads/media/a1/c7/a1c786df64c71a2798d538yz0fdb3de3_w2560.jpg)
У краєзнавчій світлиці села Смиківці стався акт вандалізму. Тут пошкодили культурно-історичні цінності села. Про це повідомили на сторінці Я люблю Смиківці у фейсбуці.
Було вибито вікно, спалене вишиття, деякі документи, макет нашої світлиці, побиті вщент вітрини. Це можете побачити зі світлин, які є під дописом! - поділилася Надія Чуйко. - Жаль та сум охоплює серце! Ця дерев‘яна хатина біля пам‘ятника Т.Шевченка, дорогі смиківчани, це наше і наших пращурів пережите минуле, наша історія, яка скроплена кров‘ю захисників, наша батьківська колиска, яка дала початок кожному із нас! Дякувати Богу, що не згоріла.
Фото зі сторінки Я люблю Смиківці у фейсбуці