![](/uploads/media/9b/57/9b57bce220f63ce9d08de3746fee0d65_orig_thumb.jpg)
Поблизу Чорткова врятували поранену козулю (фото)
![182509394_10225436225676676_5279902350392210916_n](/uploads/media/ea/21/ea219145afa07fd34f3f5d69bbd229aa_w640.jpg)
У селі Біла Чортківської громади місцева мешканка Ірина Мацевко помітила неподалік свого будинку козулю, яка не могла самотужки повноцінно рухатись. На допомогу покликала лісничого та старосту села.
«Побачила козулю у себе на вулиці. Можливо, бігла до води і невдало перестрибнула через огорожу, прибилось чи що... На задні лапки не могло стати. Ран явних немає», – розповіла Ірина.
На порятунок безпомічної тварини прийшов староста села Андрій Грицак та місцевий лісничий Михайло Демкович. Козулю відвезуть на огляд до ветеринара.
![182777867_10225436224956658_1913036218582206662_n](/uploads/media/0a/69/0a6954d96efba8af4ce8d804354c693a_w640.jpg)
![182887087_10225436225236665_6965318549051977717_n](/uploads/media/1e/70/1e70e1d96edf6dcb284ae980c9f8157e_w640.jpg)
Фото Ірини Мацевко