![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Поховали у день народження: на Тернопільщині попрощалися із загиблим Героєм (фото)
Юрій Богатерчук з перших днів повномасштабного вторгнення був мобілізований та брав участь у бойових діях на сході України. Вічна пам'ять
![](/uploads/media/f2/64/f264f47987787e0cfddc45084bf9b785_w1600.jpg)
3 травня у Трибухівській територіальній громаді в останню дорогу провели старшого сержанта Юрія Богатерчука, якому саме в цей день мало б виповнитися 59 років. Про це повідомили у пресслужбі громади.
Молитовне прощання, велелюдна траурна церемонія зі смутком і болем та з усіма військовими почестями відбулася у церкві «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» села Цвітова за участю великої кількості священнослужителів Бучаччини.
Провести захисника України в останню дорогу зібрались рідні та близькі, односельці та жителі сусідніх населених пунктів, військовослужбовці, громадськість та представники влади.
На місцевому кладовищі, військові зняли з домовини державний прапор. Після виконання гімну України та залпів із автоматів, синьо-жовтий стяг передали родині померлого Героя.
Без найдорожчої людини залишились дружина, сини із сім’ями, брат та сестри.
Колектив Терену щиро співчуває рідним, друзям та побратимам Юрія Богатерчука з приводу непоправної втрати. Вічна пам'ять Герою.
Нагадаємо, на Тернопільщині попрощалися з 47-річним Героєм Русланом Почигайлом.
Фото пресслужби Трибухівської громади