![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
Поліція та рятувальники перевірили Почаївську лавру (фото)
![перевірка храмів](/uploads/media/cd/91/cd917b95ede46297bd36cyz4ce5823d3_orig.jpg)
Перевірку храмів на виявлення легкозаймистих та небезпечних предметів провели напередодні свята Різдва Христового поліція та рятувальники на Кременеччині. Адже саме у ці дні у церквах буде багато люду, тож парафіян та священнослужителів убезпечують від нещасних випадків, вживаючи превентивних заходів. Зокрема оглянули найбільші храми Кременця та Свято-Успенську лавру і Свято-Духівський скит у Почаєві, куди на Різдво приїздять віруючі з усієї України.
- Напeрeдодні святкування Різдвяних свят поліцейські Кременецького відділу поліції спільно із працівниками Кременецького районного відділу Управління ДСНС України у Тернопільській області обстежили культові споруди, дe проходитимуть богослужіння з нагоди Різдва Христового, на пeрeдмeт виявлeння вибухо-нeбeзпeчних прeдмeтів та лeгкозаймистих рeчовин. У ході обстеження, з метою попередження виникнення пожеж у церквах, було проведено бесіди з священнослужителями Кременеччини, наголошено на основних вимогах пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності у період святкування Різдвяних свят, – повідомляють у Кременецькому відділі поліції ГУНП в Тернопільській області.
![перевірка храмів3](/uploads/media/cd/1a/cd1a64ed7ee0d0e360c6fdfd5d7b9605_orig.jpg)
![перевірка храмів1](/uploads/media/de/2f/de2f3c885e28edfcdc074f60c182145f_orig.jpg)
![перевірка храмів2](/uploads/media/70/d6/70d61b6e8773f9dfdfcd0464ffe42168_orig.jpg)
Фото Кременецького ВП ГУНП