![](/uploads/media/2d/9c/2d9c8ef40b16871b195ba3ab2eb356dd_orig_thumb.jpg)
Помер у лікарні від важких поранень: Тернопільщина попрощалася з 20-річним штурмовиком (фото)
Вічна пам’ять Герою
![](/uploads/media/b5/01/b501498881baffdbd3146f4432384e82_w1920.jpg)
Із 20-річним бійцем штурмової бригади Національної поліції «Лють» Володимиром Матвіївим попрощалися у селі Висипівці Озернянської громади. Про це повідомили на фейсбук-сторінці громади.
Володимир юнаком зголосився захищати Україну. Йому було лиш 19-ть років, коли записався у штурмову бригаду. В бою на Донеччині 5 листопада зазнав важких поранень. Нагадаємо, 14 листопада у лікарні в Дніпрі хлопець помер.
Володя мріяв стати поліцейським. Після закінчення Висиповецької школи вступив у Національну академію внутрішніх справ у місті Києві. Добре вчився, займався спортом, був веселим і товариським. Коли в лютому цього року оголосили набір в штурмову бригаду Національної поліції «Лють», він став одним із перших добровольців бригади. Попри юність, хлопець з невеликого села сміливо боронив свою державу від окупанта, – йдеться в повідомленні.
Колектив Терену щиро співчуває рідним, друзям та побратимам Володимира Матвіїва з приводу непоправної втрати. Вічна пам'ять Герою.
Читайте також: Трьом Героям з Тернопільщини присвоять звання «Почесний громадянин Тернопільської області» посмертно
Фото Озернянської громади