Ростислав Фук

Понад 2 мільйони переглядів: 6-річний хлопчик з Тернопільщини підкорює тікток зворушливою піснею (відео)

Відео на пісню «Зупиніть війну» у виконанні маленького Макара дивлячися глядачі зі всього світу

Свій маленький вклад у велику Перемогу робить талановитий хлопчик з Микулинців – Макар Лишак, наймолодший учасник художньої самодіяльності Микулинецького будинку культури, пише газета «Воля».

Декілька місяців тому Макар став справжньою зіркою тік току. Відео, на якому юний співак натхненно виконує відому пісню Христини Соловій «Українська лють», підкорило соціальні мережі, люди з усього світу переглядали, поширювали, ставили вподобайки. Цей ролик навіть опублікував на своїй сторінці голова Тернопільської ОВА Володимир Труш, підписавши його такими словами: «Ми точно знаємо, за що боремось! Слава Україні!».

Юний співак-патріот Макар Лишак з піснею «Українська лють» зайняв перше місце у номінації «Вокал» на всеукраїнському мистецькому конкурсі «Муза».

А зовсім недавно у мережі тікток знову з’явився ролик, де хлопчик виконує пісню «Зупиніть війну». «Цю пісню Макарчик присвячує усім дітям», - підписала відео бабуся хлопчика Ольга Пакіж, бібліотекарка Микулинецької книгозбірні, активна учасниця народного аматорського лемківського хору «Барвінок».

Менше ніж за дві доби відео переглянули ронад 2,2 мільйона глядачів зі всього світу. «Я більше не буду плакати, я більше не буду боятись», - співала дитина, долучаючи і свій голос для Перемоги. Хлопчик росте у співочій і дружній українській родині, де співають і мама, і тато, і сестричка, і бабуся. А ще Макар мріє, щоб його хресний повернувся з війни.

Заспівати цю пісню запропонувала Макару директорка Микулинецького будинку культури Олександра Жирук, і вперше вона прозвучала на патріотичному заході до Дня Героїв Небесної сотні. За словами пані Олександри, допомагала юному артистові ціла мистецька команда працівників будинку культури – художній керівник Надія Бігун, Іван Петровський (звук), Степан Критишин (запис).

Фото з допису газети «Воля», відео Ірини Лишак

 

Вибір читачів за тиждень

Відео