Ростислав Фук

Пісня тернопільського студента отримала перші місця на міжнародних та українських конкурсах

Студент надіслав свій музичний твір на три конкурси, які відбувалися у грудні дистанційно

Авторська пісня «Миколая свято» Миколи Калинича, студента Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької, отримала найвищі відзнаки трьох мистецьких змагів. Пісня здобула перші місця на двох міжнародних та всеукраїнському конкурсах. Про це повідомили на сайті коледжу.

Студент надіслав свій музичний твір на три конкурси, які відбувалися у грудні дистанційно – на ІІ Всеукраїнський багатожанровий двотуровий конкурс мистецтв «Новорічні дива», LVII двотуровий міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «STAR FEST» та на Міжнародний українсько-канадський конкурс мистецтв «Шлях» («The way»). І журі кожного з них відзначило пісню вихованця коледжу, присудивши їй найвище місце.

Микола Калинич навчається на  IV курсі відділу «Хорове диригування» у викладачів Ольги Драгомирецької та Любові Рогачевської.

Конкурс «Новорічні дива» проводиться за підтримки міністерства культури та інформаційної політики України, міжнародного радіо «Radio Sfera Music», асоціації діячів естрадного мистецтва України.

Організатором конкурсу «STAR FEST» є Центр освітніх інновацій та творчості «Гармонія».

Міжнародний українсько-канадський конкурс мистецтв «Шлях» («The way») цьогоріч зібрав виконавців з України, Канади, Швеції, Швейцарії, Польщі, Великобританії, Чехії.

Фото Миколи Калинича

Вибір читачів за тиждень

Відео