Тамара Коблик

Науковиця з Тернополя відзначила 100-літній ювілей (фото)

Многая літа ювілярці!

Столітній ювілей святкує Ярослава Михайлівна Коморовська – ветеран Тернопільського національного медичного університету, яка понад 30 років пропрацювала спочатку асистентом, а далі доцентом кафедри нервових хвороб. Про це розповіли у пресслужбі ТНМУ.

Від імені ректорату, профспілкового комітету і всього колектив університету ювілярку привітав ректор ТНМУ, професор Михайло Корда. Він зазначив:

Колектив університету глибоко поважає і шанує Вас як науковця, висококваліфікованого клініциста-невропатолога, досвідченого педагога і вихователя студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадянських обов’язків. Ваші порядність, інтелігентність, працелюбність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки і є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів, науковців і викладачів.

Ярослава Михайлівна подякувала усім присутнім за привітання, пригадала деякі віхи свого життя, зокрема, як після закінчення Львівського державного медичного інституту і близько 20 років практичної лікарської практики приїхала на роботу до Тернопільського медичного інституту, захистила кандидатську дисертацію та пропрацювала у ньому до пенсії. Охоче поділилася ювілярка своїми спогадами з юності, розповіла про важкі часи, у які їй прийшлося жити, і про Україну, що бореться за свою незалежність протягом усієї історії.   

Не могла не згадати Ярослава Михайлівна про свого покійного чоловіка – Ростислава-Юрія Теофіловича Коморовського – відомого науковця, хірурга, доктора медичних наук, професора, з яким вона прожила у злагоді понад 50 років. Присутні пом’янули світлу пам’ять про нього хвилиною мовчання.    

Завершилася зустріч виконанням для ювілярки «Многая літа» і побажаннями міцного здоров’я і Божого благословення.

Фото ТНМУ

Вибір читачів за тиждень

Відео