Тамара Коблик

Понад 32 млн гривень виділили з бюджету Тернопільської громади на потреби захисників

Також на прохання військових частин та звернення командирів придбана техніка та спорядження на суму понад 19,6 млн грн

Тернопіль продовжує бути надійним тилом та підтримує українських захисників, забезпечуючи їх формою, взуттям, обладнанням та іншим необхідним спорядження. На рахунки військових частин, які сформовані на базі Тернополя і де служать тернополяни, від початку війни з міського бюджету спрямовано понад 12,5 млн грн. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.

Також на прохання військових частин та звернення командирів придбана техніка та спорядження на суму понад 19,6 млн грн. За ці кошти військовим закупили та передали електрогенератори, військову форму та взуття, прилади нічного бачення, тепловізори, запасні частини до автомобілів та іншої техніки, інше спорядження. Серед іншого було закуплено три безпілотні літальні апарати та пункт управління за кошти, що були виручені за кошти з продажу радянського літака «МіГ-17».

Міський голова Сергій Надал відзначає, що наразі у бюджеті міста залишається резервний фонд для критичних ситуацій, який може бути спрямований на придбання необхідних речей захисникам.

Фото Тернопільської міської ради

 

Вибір читачів за тиждень

Відео