![](/uploads/media/28/a3/28a382e16a2fdca0fd09060b598899d0_orig_thumb.jpg)
Понад половина шкіл Тернопільщини вже оснащені «тривожними кнопками»
У випадку небезпеки після натиску кнопки до закладу освіти негайно прибуде воєнізована охорона
![](/uploads/media/3f/a8/3fa8db623a0219yz479c3eb4abb4ee33_w640.jpg)
«Тривожна кнопка» підключена вже у 56% закладів освіти Тернопільщини. Її вже мають 726 шкіл та садочків, повідомляє голова обласної військової адміністрації Володимир Труш.
У рамках урядової Концепції безпеки закладів освіти ми продовжуємо встановлення у школах області кнопки виклику поліції охорони. Цьогоріч таких вже 64%, а це на 16% більше, ніж минулого року, – каже він.
У випадку небезпеки після натиску кнопки до закладу освіти негайно прибуде воєнізована охорона, аби захистити дітей або вирішити будь-які інші «позаштатні ситуації.
Наше завдання - створити належні умови для перебування учасників освітнього процесу у навчальних закладах в умовах воєнного стану, – зазначає Володимир Труш.
Читайте також: У кожній школі Тернопільщини буде «тривожна кнопка»
Фото з відкритих джерел