![](/uploads/media/19/68/19686840b3630a7bce637c584a31ccc1_orig_thumb.jpg)
Виловлювали і вивозили у ліс: подружжя з Тернополя підозрюють у жорстокому поводженні з тваринами
Поліцейські встановлюють причетних до даного правопорушення
![](/uploads/media/b8/23/b8231058327f5d17c6c56e337e14db20_w640.jpg)
В інтернеті поширюється новина про те, що в Тернополі зароджуються «борці» із вуличними тваринами, повідомляють у відділі комунікації поліції області.
Так, одна із зоозахисниць міста оприлюднила інформацію про те, що подружжя із вулиці Золотогірської виловлює тварин, садить їх у клітки, вивозить за місто, ймовірно, у поле чи ліс та випускає вже там на мороз.
Даний факт поліцейські внесли до Журналу єдиного обліку про скоєні злочини та правопорушення та встановлюють причетних до даного правопорушення.
Фото з відкритих джерел