Ростислав Фук

Правоохоронці розслідують неналежне зберігання пестицидів на Тернопільщині

Під час слідства встановлено, що частина небезпечних відходів тривалий час знаходиться на відкритій місцевості без жодного упакування

Під процесуальним керівництвом Кременецької окружної прокуратури розпочато та проводиться досудове розслідування за фактом неналежного зберігання непридатних хімічних засобів захисту рослин та території колишньої ферми в одному з сіл Кременецького району, що призвело до забруднення земель відходами, шкідливими для довкілля. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.

Під час слідства встановлено, що частина небезпечних відходів тривалий час знаходиться на відкритій місцевості без жодного упакування.

Лише після початку досудового розслідування сільською радою прийнято рішення про передачу коштів у вигляді міжбюджетного трансферту із бюджету сільської територіальної громади Тернопільському обласному бюджету для співфінансування екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, знешкодження і захоронення відходів та небезпечних хімічних речовин, – йдеться в повідомленні.

Крім цього, зараз вживають інші заходи щодо утилізації та захоронення небезпечних хімічних речовин.

Розслідування здійснюють слідчі поліції за частиною 1 статті 239 Кримінального кодексу України.

Фото Тернопільської обласної прокуратури

Вибір читачів за тиждень

Відео