![](/uploads/media/73/ef/73ef4b8ec24da53d8ff914d7e0c20dce_orig_thumb.jpg)
Представилися працівницями Червоного Хреста: у Тернополі обікрали пенсіонера
Поліцейські проводять оперативно-розшукові заходи для розкриття злочину
![](/uploads/media/7c/9c/7c9cf2c63d46e98d21e40bfe7042d109_w960.jpg)
До правоохоронців надійшло повідомлення про крадіжку від 81-річного жителя Тернополя. Як розповів потерпілий, в обідню пору доби у двері його квартири постукали невідомі жінки, які представилися співробітницями Червоного Хреста. Вони запевнили, що чоловік може отримати грошову допомогу від їхнього товариства, повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Пенсіонер впустив незнайомок у квартиру і поки одна жінка відвернула його увагу розмовою про умови отримання матеріальної допомоги, інша в цей час знайшла та викрала його кошти. Сума завданих збитків становить 7 тисяч гривень та 300 євро.
Дану подію слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до частини 4 статті 185 (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану). Поліцейські проводять оперативно-розшукові заходи для розкриття злочину.
Правоохоронці звертаються до мешканців області бути більш обачними. Не впускайте до помешкання незнайомців! Вимагайте показати підтверджуючий документ у людей, які представляються працівниками різних благодійних організацій, соціальних та комунальних служб. Особливо наголосіть про такі злочини своїх родичів і сусідів похилого віку. Здебільшого жертвами таких пройдисвітів стають саме вони. Якщо ви побачили підозрілих осіб у під’їзді чи біля будинку телефонуйте на лінію «102», – йдеться в повідомленні.
Фото з відкритих джерел