Віра Олександрович

Продуктові магазини у Тернополі на Великдень не закриватимуть, але ретельно перевірять (фото)

Штаб1

Поліцейські упродовж Великодніх свят цілодобово чергуватимуть у церквах Тернополя і жорстко каратимуть усіх порушників карантинного режиму у рясах, а також – серед звичайних вірян.

Оскільки комендантську годину у місті на 18-20 квітня не вводитимуть, то змін у режимі роботи крамниць, яким дозволили працювати, наразі не буде. Однак через збільшення кількості інфікованих COVID-19 у Тернополі сьогодні, 17 квітня, на засіданні міського Штабу із подолання надзвичайної ситуації підтримали кілька важливих рішень.

Штаб2
Штаб2

Нагадаємо, нові заборони у Тернополі на період Великодніх свят ввели завчасно. Окрім того, 16 квітня свої рекомендації дав обласний Штаб. Усіх цих обмежень тернополяни тепер зобов’язані ретельно дотримуватися.

- По-перше, ми закликаємо тернополян упродовж вихідних не виходити з дому, - каже міський голова Сергій Надал. – А якщо така потреба виникла, дотримуватися діючих норм поведінки на вулиці, в усіх громадських місцях. По-друге, священнослужителі повинні також суворо виконувати карантинні вимоги і вказівки своїх ієрархів, аби не наражати вірян на небезпеку.

Окрім того, за рішенням Штабу у міській лікарні швидкої допомоги вже сьогодні приступили до активних робіт щодо розміщення додаткових ліжок на випадок масового напливу хворих на COVID-19. До того ж, фахівці працюють над тим, щоб не було проблем з обсервацією, яку всі без винятку тернополяни, повернувшись з-за кордону, тепер зобов’язані проходити у міській лікарні №3.

Гаврилюк
Гаврилюк

- Вчора з автобуса, наданого обласною адміністрацією для довезення жителів Тернопілля, які повернулися з-за кордону, фактично втекли 5-ро людей, - каже начальник міського відділу поліції Сергій Гаврилюк. – Ми ще не знаємо, скільки серед них жителів обласного центру. Але хочу запевнити: всі вони нестимуть адміністративну відповідальність за порушення карантинних вимог.

Начальник обласного управління патрульної поліції Богдан Шевчук цю інформацію підтвердив, а також повідомив, що правоохоронці зараз з’ясовують дані усіх порушників. Незабаром ця інформація у них буде. Принагідно мер закликав правоохоронців жорсткіше ставитися до усіх, хто не дотримується карантинних вимог. Додатково і ретельно поліцейські мають тепер перевірити і продуктові крамниці, на які за порушення режиму провітрювання і дезінфекції нарікали тернополяни.

- На жаль, вчора Тернопіль знову став відомим на всю Україну через відео з причастя біля Архикатедри, - зітхає Сергій Гаврилюк. – Хочу вас запевнити, співбесіди з отцями ми провели. Вони пообіцяли, що такого більше не буде. Сподіваюся, нас зрозуміли.

До речі, всі контрольно-пропускні пункти (КПП) на в’їздах у Тернопіль, можливо, у вихідні працюватимуть цілодобово. Це питання ще вирішують. Проте точно відомо, що КПП на в’їздах в область діятимуть у посиленому режимі. Більше стане і піших патрулів.

Фото із трансляції засідання штабу на сторінці Сергія Надала у «Фейсбуці» 

Вибір читачів за тиждень

Відео