Тамара Коблик

На Тернопільщині відсудили на користь держави частину пансіонату «Лісова пісня»

Відповідно до постанови апеляційного суду, за державою визнано право власності на понад 43 % статутного капіталу пансіонату «Лісова пісня» у м. Борщів

Прокуратура на Тернопільщині захистила у суді право власності держави на частку у майні пансіонату «Лісова пісня» вартістю понад 2,5 млн грн. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.

Західний апеляційний господарський суд задоволив апеляційну скаргу прокурора  на рішення суду першої інстанції, яким відмовлено в позові у сфері захисту прав дітей. Відповідно до постанови апеляційного суду, за державою визнано право власності на понад 43 % статутного капіталу пансіонату «Лісова пісня» у м. Борщів Тернопільської області, збудованого за радянських часів.

Прокуратура впродовж п’яти років відстоювала у суді інтереси держави щодо частки дитячого оздоровчого комплексу, що складається з нерухомого майна площею понад 4, 5 тис. кв км та земельної ділянки площею 8 га, вартістю понад 2,5 млн грн. Відтепер держава зможе ефективніше управляти закладом, щороку оздоровлюючи дітей у рекреаційній зоні за бюджетні кошти.

Рішення суду набрало законної сили.

Фото пресслужби Тернопільської обласної прокуратуриВибір читачів за тиждень

Відео