Ростислав Фук

Протягом вихідних на Тернопільщині виявили 14 п’яних водіїв

На зупинених водіїв інспектори склали протоколи та направили адміністративні матеріали до суду

За минулі вихідні правоохоронці виявили 14 водіїв, які керували транспортними засобами, ймовірно, в стані сп'яніння, повідомляють на сторінці Патрульної поліції Тернопільської області.

На зупинених водіїв інспектори склали протоколи за відповідною частиною статті 130 (Керування транспортним засобом в стані сп'яніння) КУпАП та направили адміністративні матеріали до суду.

Патрульні нагадують про відповідальність:

  • за частиною 1 статті 130 — штраф 17 000 грн з позбавленням права керування на 1 рік;
  • за частиною 2 статті 130 — штраф 34 000 грн з позбавленням права керування на 3 роки з оплатним вилученням авто чи без такого або адмінарешт на 10 діб з оплатним вилученням транспорту чи без такого;
  • за частиною 3 статті 130 — штраф 51 000 грн з позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу або адмінарешт на 15 діб з позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією авто;
  • за частиною 4 статті 130 — штраф 34000 або адміністративний арешт на строк 15 діб, з позбавленням права керування транспортом на строк 3 роки.

Пам’ятайте, що керманич у стані сп’яніння є загрозою для життя та здоров’я інших учасників дорожнього руху — водіїв, пішоходів, велосипедистів, а також і для самого себе, – йдеться в повідомленні.

Фото Патрульної поліції Тернопільської області

Вибір читачів за тиждень

Відео