![жалоба](/uploads/media/93/28/9328eb02c11016a766bb862911c14241_orig_thumb.jpg)
Розшукали водія, який збив дворічну дитину на візку
14 лютого він прийшов до поліції та в усьому зізнався
![](/uploads/media/b8/6e/b86ecc80012d9e54d06ff952d5b32fac_w640.jpg)
Особу чоловіка, причетного до дорожньо-транспортної пригоди на проспекті Злуки у Тернополі, встановили. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Нагадаємо, що 13 лютого батьки разом із малолітнім сином переходили дорогу на пішохідному переході. Хлопчика везли на візочку-велосипеді і дитина потрапила під колеса авто.
У ході перевірки з'ясувалося, що автомобілем марки «Hyundai i30» керував 32-річний житель Тернополя. Після ДТП чоловік залишив автомобіль у своєму дворі, а сам переховувався за межами міста.
![](/uploads/media/63/78/6378e35cf631999d70779c6f14dea92d_w640.jpg)
14 лютого він прийшов до поліції та в усьому зізнався. Тернополянин каже, що залишив місце аварії, бо злякався. У нього взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Триває слідство відповідно до статті 286 ККУ.
Фото Національної поліції