Олеся Поліщук

Рукоборці з Тернопільщини привезли призові місця із престижних змагань

207741985_341474964022906_2785085496139893083_n

На спортмайданчику в Оноківцях Ужгородського району, відбувся турнір з армреслінгу. На ці змагання приїхали два чемпіони світу, які зійшлись у двобої з армфайту за першість — Калініченко Сергій та Ігор Пасєка.

В категорії «Армфайт» - переможець Ігор Пасєка (з рахунком 5-1).

Серед переможців в категорії понад 90 кг на праву руку Вадим Стецюк із Тернопільщини. Він посів 1 місце. Наш земляк Максим Поліщук зайняв 2 місце.

В категорії понад 90 кг на ліву руку:  наш Ігор Пасєка - 1 місце, а Вадим Стецюк Вадим  2-ге.

У категорії до 90 кг на праву руку Бакович Юрій виборов 3 місце, до 90 кг на ліву руку.

Сімчук Дмитро зайняв 1 місце та Райчинець Олександр 3-тє.

В категорії до 80 кг на ліву і праву руку першість дісталася Максимові Поліщуку.

- Переможці змагань отримали від організаторів 3000 грн, срібний призер — 2000 грн, володар бронзової нагороди -1000 грн та спортсмени, в яких відбувся армфайт також отримали грошові нагороди, - повідомляє Федерація армспорту Закарпатської області «Закарпатські ведмеді».

Нагадаємо, на Тернопільщині відбувся чемпіонат України з регбі.