![зарваниця5](/uploads/media/4f/1c/4f1cf79f3d6ab21a7d25790958eac4f1_orig_thumb.jpg)
Що підіймає настрій тернополянам у складні часи: опитування (відео)
Люди намагаються шукати позитив у простих речах: природі, гарній погоді, посмішках рідних
![](/uploads/media/91/96/91961a6119f2ec3c6290f9c87c6c2012_w1920.jpg)
Перше квітня, традиційно, було Днем сміху та жартів, проте останніми роками українцям точно не до веселощів. Однак, щоб бути сильними і продовжувати робити все для Перемоги, нам потрібно вірити в добро та хоча б намагатися шукати позитив у житті. «Терен» вирішив запитати тернополян, що сьогодні дарує їм радість, покращує настрій та що б вони хотіли побажати українцям.
Детальніше — на відео:
Фото, відео Руслана Жирова