![](/uploads/media/19/c1/19c161d31208bea83979a9f530302d86_orig_thumb.jpg)
Що роблять тернопільські політики у Кракові
![17629722_1298930423475771_4138470185104786885_n](/uploads/media/4b/72/4b72e108e0ce44678c0e6d6017dff1d5_orig.jpg)
Керівництво Тернопільщини бере участь у 3-му Європейському конгресі місцевого самоврядування, який 27-29 березня проходить у польському Кракові. Сьогодні під час виступу на конгресі Барна наголосив, що на Тернопільщині всі умови для інвесторів.
- Приємно, що на конгресі багато представників з Тернопілля, які приїхали не для того, щоб відпочити у Кракові, а відвідують усі секції, намагаються почерпнути чогось нового, зав'язати нові контакти. Сподіваюся, що завдяки активній участі Тернополян на Конгресі, в область вдасться залучити нові проекти та інші ресурси, -повідомляє виконавчий директор Тернопільського представництва Асоціації міст України Ігор Гірчак.
Місією конгресу є створення позитивної атмосфери обміну та підтримки співпраці між регіонами у Європі, обміну думками тощо. Учать у заході також беруть представники органів місцевого самоврядування області.