Орест Сарматський

Шокуюча новина для всіх, хто має у Тернопільському районі щось до 32,5 метрів обабіч дороги М-12

дорога01

Дорожники збираються повернути незаконно захоплені землі у Тернопільському районі.

У 2017 році Служба автомобільних доріг у Тернопільській області розпочинає процес інвентаризації земельних полотен у межах області.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

- Опираючись на Закон України «Про земельний кадастр», Служба має намір надати кадастровий номер усім ділянкам, користувачем яких є. Завдяки такому кроку робота організації стане прозорішою, адже громадяни матимуть відкритий доступ до інформації про її власність, - йдеться у повідомленні.

Також інвентаризація земель дозволить продемонструвати громадянам недобросовісність деяких фізичних та юридичних осіб, які самовільно захопили смуги відводу.

Яскравий приклад самозахоплення державних земель можна спостерігати на ділянці дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка в напрямку села Смиківці Тернопільського району.

Служба автомобільних доріг, згідно з Законом України «Про автомобільні дороги», є балансоутримувачем доріг загального користування. Згідно з частиною 2 статті 11 цього закону смуга відведення автомобільних доріг становить 32,5 метри в обидва боки. Розрахунок ведеться від середньої смуги розмітки.

Будівництво будь–яких об’єктів на смузі без погодження зі Службою – грубе порушення закону з боку фізичної чи юридичної особи.

 Очевидно, що на ділянці дороги М-12 у напрямку Смиківців Законом України «Про автомобільні дороги» знехтували. На смузі відводу розміщені заклади зі сфери обслуговування.

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області попереджає: після інвентаризації земельних ділянок, усі об’єкти, незаконно встановлені на смузі відводу, підлягають негайному знесенню.

Фото – Служба автодоріг в Тернопільській області

Вибір читачів за тиждень

Відео